Myso Elektrikli Ayak Isıtıcısı

Aynı Gün Kargoda!

KAPIDA ÖDEME
%100 ORJİNAL 69.00 TL 99.00 TL

ÜRÜNÜ DETAYLI İNCELE
Soğuk kış günlerinin ortak sorunu olan ayak üşümelerine MYSO sizin için en uygun ve en pratik çözüm olan MYSO Ayak Isıtıcıları ile son veriyor. Evinizde iş yerinizde kısacası ona ihtiyaç duyduğunuz her yerde kolay ve çok ekonomik yardımcınız sizinle birlikte. Karın, kasık ağrıları, romatizmal rahatsızlıklara karşı da etkili olan ayak sobasını denemeye başladığınız ilk andan itibaren faydalarını göreceksiniz.

Seramik kaplaması sayesinde çok kısa sürede yeterli ısıya ulaşan ayak sobası, bir çok kullanıcının tercih ve tavsiyesini kazanmıştır. Kullanım güvenliği bakımından da diğerlerinden farklı olan MYSO Ayak Sobaları fişi takılı unutulsa dahi 50° den fazla ısınmadığı için hiç bir tehlike arzetmez. Bütün bu ayrıcalıklara en ekonomik fiyatla sahip olabilmek için siz de Kawai Ayak Isıtıcısı & Ayak Sobasını en kısa zamanda denemelisiniz.
Ürünün üst kısmı kompozit kaplı olduğu için ürünü fişe taktıktan 15 dakika sonra ısıtıcı kullanılabilir seviyeye gelmektedir. Fişi takılı unutsanız bile sıcaklığı 50 dereceyi geçmeyeceği için tehlike arz etmez. Ürün düşürülmediği sürece arızalanmaz. Günde 8 Saat Kesintisiz 30 gün kullanım karşılığı sadece 3 TL değerinde elektrik harcar. 220v 50 kHz, 50W Elektrik ile çalışmaktadır. Boyutları: 33 x 48 x 3 cm

Hastalıklardan Korunun

Ayak ısıtıcıları ayaklarınızı sıcak tutarak sizi bir çok hastalıkdan korumuş olur. Bunu yaparken de çok az enerji tüketir. Kış aylarında az enerji ile çok verim alabileceğiniz bu ürün ayrılmaz bir parçanız olacaktır. Ayak ısıtıcıların iyi geldiği hastalıklardan bazıları şunlardır:
1) Mide ve bağırsak rahatsızlıkları
2) Hazımsızlık ve karın ağrısı
3) Böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları
4) Kadın hastalıkları
5) Eklem ve romatizma ağrıları
6) Hemoroit
7) Yüksek tansiyon ve baş ağrısı
Firma Bilgileri Ekinoks Pazarlama LTD. ŞTİ.
Adres: Şerifali Cad. Altay Sok. No:54 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0216 234 30 44
WhatsApp: 0539 416 9510
Myso Elektrikli Ayak Isıtıcısı Myso ile Sağlıklı Kalın. Soğuk kış günlerinde en sıcak dostunuz. Kolay kullanımı sayesinde Hastalıklara karşı meydan okuyun!
Alışveriş İşlemleri
Sosyal Medya
web tasarımcı
Numaranızı Bırakın,
Biz Sizi Arayalım!
Gizlilik Sözleşmesini Okudum, Kabul Ediyorum. Gizlilik Sözleşmesi